GRAFIKA I ANIMACJE
Projekt projektowi nie równy, czyli dlaczego każdy z nich wymaga indywidualnej wyceny?
1.
Jak obszerny będzie projekt?
Czy wiesz, że duży plakat może być tańszy od malutkiej ulotki? Bo nie o format tu chodzi, a o to, jak dużo elementów projekt będzie zawierał. Jak skomplikowaną grafikę będzie trzeba stworzyć i z czego (patrz pkt.2 :) ).
2.
Jakie materiały zostały dostarczone?
Jakość dostarczonych przez Klienta materiałów ma znaczący wpływ na wycenę. Jeżeli dysponujesz logotypem w wersji wektorowej, materiałem fotograficznym dobrej jakości, treściami w formacie umożliwiającym ich swobodne kopiowanie - cena będzie niższa. Nie posiadasz któregoś z wyżej wymienionych elementów? Nie ma problemu, wiem jak sobie z tym poradzić, ale będzie to uwzględnione w wycenie.
3.
Termin realizacji.
W życiu zdarzają się różne sytuacje i czasami potrzebny jest projekt "na wczoraj". Wiemy jak jest :), ale ma to wpływ na wycenę.
4.
Poprawki.
Moim celem, jest dostarczyć klientowi projekt z którego będzie zadowolony. Zawsze na drodze procesu projektowego przygotowuję różne opcje, żeby ułatwić osiągnięcie oczekiwanego efektu końcowego. Poprawki stają się dodatkowym kosztem dopiero wtedy, gdy ich ilość znacząco wpływa na ustalony wcześniej termin realizacji.
5.
W pakiecie z innymi usługami.
Jeżeli zdecydujesz się rozszerzy zamówienie o inne usługi, np. animację na stronę internetową lub social media, albo sesję zdjęciową, otrzymasz rabat -10% na cały pakiet.
Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę:
Proszę o wycenę
Dziękuję za zainteresowanie ofertą! Przyślę wycenę w pierwszej wolnej chwili.
Na górę